FAQ


1. Kto może używać bielizny Femingerie?

Nasz produkt skierowany jest dla każdej kobiety, która chce czuć się pewnie podczas miesiączki. Femingerie świetnie nadają się zarówno dla nastolatek, studentek, pracujących kobiet, matek czy sportsmenek. To doskonały prezent zarówno dla dziewczynki, która właśnie zaczęła miesiączkować, jak i dla partnerki, której przyda się trochę wsparcia w tym trudnym czasie w ciągu miesiąca. Ponieważ Femingerie absorbują aż do trzech łyżeczek płynów sprawdzają się także przy problemach z nietrzymaniem moczu.


2. Jak to działa?

Femingerie zbudowane są z dwóch warstw materiału. Chłonna i wygodna warstwa wewnętrzna zapobiega wszelkim przeciekom i plamom. Zewnętrzna warstwa wykonana z wysokojakościowej wiskozy zapewnia wygodę oraz stylowy wygląd. Ponieważ bielizna dostępna jest w dwóch kolorach, możesz zakładać ją zarówno pod ciemne jak i jasne ubrania.


3. Czy Femingerie są wielorazowe?

Oczywiście, że tak! Wystarczy, że po użyciu wrzucisz je do pralki lub upierzesz ręcznie.


4. Czy Femingerie mogą być używane zamiast podpasek?

Bielizna może być używana samodzielnie podczas „lekkich” dni miesiączki (np. pierwszego lub ostatniego), jednak w przypadku większego krwawienia powinna stanowić uzupełnienie podpaski, tamponu lub kubeczka menstruacyjnego.


5. Jak powinnam prać moje Femingerie?

Bieliznę Femingerie możesz z łatwością wyprać ręcznie z użyciem mydła i wody, jak również wrzucić do pralki. Zadbaliśmy o to, żeby materiał, z którego wykonane są majtki był nie tylko chłonny, ale także dał się łatwo uprać i wysuszyć. Jeśli plamy z krwi są bardzo intensywne, posyp je najpierw zwykłą solą kuchenną i odstaw na godzinę. Następnie dokładnie przepłucz tkaninę zimną wodą i wrzuć do zwykłego prania.


6. Ile par Femingerie będzie mi potrzebne?

To zależy od Twoich potrzeb – od długości miesiączki, częstości prania itp. Na początek zalecamy zakup naszego zestawu trzech par majtek razem z którym otrzymasz nasz poradnik oraz niespodziankę!


7. Czy warstwa wewnętrzna jest widoczna, kiedy noszę moje Femingerie?

Nie – warstwa wewnętrzna pozostaje całkowicie zakryta przez warstwę zewnętrzną i nie „przebija” na zewnątrz, co oznacza, że nikt nie rozpozna, czy masz na sobie bieliznę ochronną czy zwykłą.


8. Czy Femingerie są wygodne w noszeniu?

Femingerie są równie cienkie co zwykła bielizna. Ponadto zostały wykonane z wysokiej jakości wiskozy, która cechuje się gładką, delikatną strukturą oraz sprężystością. Materiał ten jest też bardzo przyjazny dla skóry, ponieważ utrzymuje ją suchą i umożliwia jej oddychanie.


9. Jakie są metody i koszty dostawy?

Istnieje wybór możliwości dostawy: zamówienia dostarczane są kurierem lub Poczty Polską.

Koszt wysyłki kurierem wynosi 16 zł niezależnie od ilości zamawianych paczek.

Wysyłka Pocztą Polską realizowana jest poprzez usługę Paczka 48 odbiór w punkcie i kosztuje 11 zł w przypadku zamówienia jednego zestawu. Dostawa każdego kolejnego zestawu w jednym zamówieniu będzie kosztować dodatkowe 3,5 zł. Zamówienie będzie można odebrać w wybranym punkcie odbioru. Lista punktów odbioru znajduje się na stronie http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/. Prosimy o podanie najbardziej dogodnego punktu odbioru w uwagach do zamówienia. W przypadku braku wybrania takiego punktu zamówienie zostanie przekazane do najbliższej placówki pocztowej w zależności od podanego przez Państwa adresu dostawy.


10. Czy mogę zamówić dostawę za granicę?

Standardowo realizujemy dostawy do Wielkiej Brytanii (koszt: 60 zł) oraz do Niemiec (koszt: 50 zł), wystarczy, że wybierzesz odpowiedni kraj przy wpisywaniu adresu dostawy.

Jeżeli chcesz otrzymać dostawę do inneog kraju skontaktuj się z nami pisząc e-mail na adres: femingerie@femingerie.pl

Facebooktwitter